Atletski klub Dubrovnik sudjelovao na Međunarodnom mitingu mladih Sarajevo - Vogošća 2026.
Izvrsni nastupi atletičara rezultirali su s osvojenih devet medalja. U konkurenciji više od 500 natjecatelja iz 24 kluba iz regije, Atletski klub Dubrovnik bio je među najuspješnijima.
Mauro Gojavić
2. mjesto na 100 m (mlađi juniori) – 11.44 s
3. mjesto na 400 m (mlađi juniori) – 57.45 s
Nora Begović
1. mjesto na 60 m (limačice 2015.) – 8.68 s
1. mjesto na 200 m (limačice 2015.) – 28.56 s
Božo Čanić
1. mjesto na 600 m (mlađi kadeti) – 1:42.67
2. mjesto na 200 m (mlađi kadeti) – 26.87 s
Inge Perić
2. mjesto na 200 m (mlađe kadetkinje) – 29.42 s
3. mjesto na 600 m (mlađe kadetkinje) – 1:46.43
Andrej Matić
3.mjesto na 60m (limači 2018.) - 10.05s
4.mjesto u bacanju vortexa (limači 2018) - 21.00
Mia Kaselj
6. mjesto na 200 m (mlađe kadetkinje) – 30.20 s
11. mjesto na 60 m (mlađe kadetkinje) – 9.33 s
Velike čestitke svim našim atletičarkama i atletičarima na sjajnim rezultatima, borbenosti, sportskom duhu i dostojnom predstavljanju Atletskog kluba Dubrovnik! Ponosni smo na svaki vaš nastup i ostvareni rezultat. Posebne čestitke upućujemo našem treneru Vedadu Đugumu, trenerici Ani Alamat te pomoćnoj trenerici Dijana Urlić Obuljen na predanom radu, stručnom vodstvu i svakodnevnoj podršci našim mladim sportašima. Vaš trud i zalaganje ogledaju se u svakom uspjehu naših atletičara, napisali su na službenoj stranici Atletskog kluba Dubrovnik.
Osim sportskih uspjeha, djeca su uživala u druženju, zabavi i izletu, stvarajući nova prijateljstva i nezaboravne uspomene koje će pamtiti još dugo.