Načelnik Marko Miloslavić čestitao KUD-u Marko Marojica 50 godina djelovanja i pozvao na koncert u Mandaljeni
Autor: Libero Portal
Foto: center
podijeli:
Povodom obilježavanja 50. obljetnice djelovanja KUD-a Marko Marojica, načelnik Općine Župa dubrovačka Marko Miloslavić uputio je čestitku svim sadašnjim i bivšim članovima društva
Uz čestitku za veliki jubilej, načelnik je pozvao mještane i posjetitelje da se pridruže proslavi te dođu na svečani koncert koji će se održati u Mandaljeni.
KUD Marko Marojica već pola stoljeća njeguje i čuva folklornu baštinu Župe dubrovačke, a svojom obljetnicom obilježava važan trenutak u povijesti društva i lokalne zajednice.