12.09.2021 | Sport
SLAVILI GOSTI IZ KUTINE

Autor: Rafael Barkiđija
Bila je ovo prva utakmica za Vlada Šolu otkako je preuzeo klupu Dubrovčana

Rukometni klub hrvatske mladeži Dubrovnik poražen je na otvaranju sezone Paket24 Premijer Lige, B skupine. Slavili su u Gospinom polju gosti iz Kutine, RK Moslavina, rezultatom 23:32.

Parirao je Dubrovnik u prvom poluvremenu Moslavini, imali su i vodstvo od tri razlike, no gosti preuzimaju inicijativu tako da je rezultat poluvremena bio 12:14. No Moslavina bježi na +9 razlike u drugom poluvremenu, momčadi Vlada Šole pala je koncetracija, ali i ritam koji su držali u prvom poluvremenu. Istaknuo se Nedjeljko Jurković s 9 pogodaka, Toni Jakić 6, Luka Bevanda 5, Mihael Krešić 2, Ivan Jurić 1. Vratar Luka Morović na unčinku 5/30, Kristijan Raguž 0/7.

RKHM Dubrovnik: trener Vlado Šola, Antonio Tomić, Maroje Purin, Nedjeljko Jurković, Mihael Krešić, Petar Bazdan, Petar Kordić, Luka Bevanda, Toni Jakić, Ivan Alamat, Pero Kosović, Ivan Jurić, Petar Burum, Lovro Krizmanić; vratari Luka Morović i Kristijan Raguž.

Trener domaćih, rukometna legenda Vlado Šola istaknuo je nakon utakmice kako je ovo realan rezultat, obzirom na probleme s kratkoćom rostera u klubu. Još nadodaje kako će u skorijem vremenu biti potrebne promjene, odnosno dovođenje novih igrača. Cijelu izjavu pogledajte sutra od 17:30 u Vijestima Libertas televizije.

U idućem kolu Dubrovnik gostuje u Varaždinu, 18. rujna.

Znate li nešto više o temi ili želite prijaviti grešku u tekstu?