1,0700
02.12.2022 | Fotogalerija
MALI NOGOMET

Autor: Rafael Barkiđija
U 7. kolu SuperSport 1.HMNL, Square je u Gospinom polju pred šestotinjak gledatelja poražen od aktualnog prvaka, momčadi Novo Vrijeme, rezultatom 4:5

Prvo poluvrijeme pripalo je Squareu (3:2). No, pogodaka nije bilo sve do zadnje dvije minute poluvremena, kada se utakmica u potpunosti rasplamsala. Prvo su Makarani poveli dva razlike preko Jelavića i Rafaela, da bi u zadnjoj minuti Square zabio čak tri pogotka. Dva Maro Duraš, jednog Denis Totošković.

U nastavku, točnije u 12 minuti drugog poluvremena, rezultat je 4:2 za Square. Strijelac je Dario Marinović.

Nakon toga je uslijedio potpuni povratak gostiju u utakmicu i u konačnici preokret. Za potvrdu prvog mjesta Novog Vremena i konačnih 4:5 pobrinuli su se Barbarić, Sesar i Rafael.

Novo Vrijeme prvo na tablici (17), drugi je Square (11).

Slijedi osmina finala Kupa, Square u utorak gostuje kod Futsal Pule, a idući prvenstveni susret igraju kod Olmissuma u gostima.

Znate li nešto više o temi ili želite prijaviti grešku u tekstu?